Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2014-2015 навчальному році

Відділення технічних наук

Електроніка та приладобудування (математика), Джулай Анастасія, 10 клас, 1 місце, (наукові керівники Джулай О.Є. Чумаченко В.С.)

Матеріалознавство (математика), Осінська Наталія, 10 клас, 2 місце, (наукові керівники Бойко Н.Ю. Чумаченко В.С.)

Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології (математика), Лисенко Юлія, 11 клас, 3 місце (наукові керівники Чумаченко О.А. Чумаченко В.С.)

Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології (математика), Джулай Анастасія, 10 клас, 1 місце (наукові керівники Чумаченко О.А. Чумаченко В.С.)

Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології (математика), Погорілий Сергій, 10 клас, 3 місце (наукові керівники Чумаченко О.А. Чумаченко В.С.)

Відділення комп’ютерних наук

Internet-технології та WEB дизайн (математика), Ткаченко Максим, 10 клас, 2 місце (наукові керівники Чумаченко О.А. Чумаченко В.С.)

Internet-технології та WEB дизайн (математика), Юрченко Марина, 10 клас, 3 місце (наукові керівники Чумаченко О.А. Чумаченко В.С.)

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми (математика), Лисенко Юлія, 11 клас, 3 місце (наукові керівники Чумаченко О.А. Чумаченко В.С.)

Відділення економіки

Мікроекономіка та макроекономіка (математика), Лисенко Юлія, 11 клас, 3 місце (наукові керівники Гетьман Л.Л. Чумаченко В.С.)

Мікроекономіка та макроекономіка (математика), Осінська Наталія, 10 клас, 3 місце (наукові керівники Гетьман Л.Л. Чумаченко В.С.)

Відділення хімії та біології

Медицина (хімія), Сторчак Юлія, 10 клас, 2 місце (науковий керівник Мельник І.В.)

Відділення екології та аграрних наук

Екологія (хімія), Волошин Богдан, 9 клас, 3 місце (науковий керівник Мельник І.В.)

Охорона довкілля та раціональне природокористування (англійська мова), Волошин Юлія, 11 клас, 2 місце (наукові керівники Мельник І.В. Касьян С.В.)

Ветеринарія та зоотехнія (біологія), Юрик Оксана, 11 клас, 2 місце (науковий керівник Забой О.О.)

Ветеринарія та зоотехнія (біологія), Бондарь Дарія, 9 клас, 2 місце (науковий керівник Забой О.О.)

Лісознавство (математика), Онопа Валерія, 11 клас, 2 місце (наукові керівники Забой О.О. Чумаченко В.С.)

Відділення філософії та суспільствознавства

Соціологія (історія України), Литвин Катерина, 10 клас, 3 місце (наукові керівники Шамрай О.Г. Безверха Т.М.)

Теологія, релігієзнавство та історія релігії (історія України), Литвин Катерина, 10 клас, 2 місце, (наукові керівники Шамрай О.Г. Безверха Т.М.)

Педагогіка (українська мова та література), Шамрай Юлія, 9 клас, 3 місце (наукові керівники Шаблій О.М. Соколова Г.П.)

Відділення історії

Історія України (історія України), Осінська Наталія, 10 клас, 3 місце, (наукові керівники Шамрай О.Г. Безверха Т.М.)

Етнологія (історія України), Онопа Валерія, 11 клас, 3 місце, (наукові керівники Шамрай О.Г. Безверха Т.М.)

Відділення мовознавства

Українська мова (українська мова та література), Дрофа Анна, 11 клас, 3 місце (науковий керівник Соколова Г.П.)

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Світова література (українська мова та література) Лисенко Юлія, 11 клас, 3 місце (наукові керівники Римар Л.Я. Соколова Г.П.)

Світова література (українська мова та література) Шеремет Юлія, 9 клас, 2 місце (наукові керівники Касьян С.В. Соколова Г.П.)

Кiлькiсть переглядiв: 26

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.