Призери Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт"

2008, Іванчина Анна - призер в категорії «Web-розробки» з програмним засобом - Конструювання та створення еколого-економічної інформаційної системи на прикладі сайту "Технології утримання та розмноження страусів в умовах Черкащини"

2009, Попов Ярослав - призер в категорії «Web-розробки» з програмним засобом «Проектування і розробка Web-сайту державного підприємства Кам'янський спиртогорілчаний комбінат за допомогою HTML та JavaScript»

2010, Безверха Ірина - призер в категорії навчальних програм. Тема роботи: "Інтерактивні і класичні математичні тести"

2011, Ходоровська Віолетта - призер в категорії «навчальні програми». Тема роботи: Використання технологій HTML, CSS, JavaScript для створення електронного навчального посібника «Інтерактивні тести з інформатики для 9 класу». Віолетта в Бухаресті здобула бронзову медаль Міжнародного конкурсу комп'ютерних проектів INFOMATRIX-2011 в категорії «програмування» INFOMATRIX

2012, Канюк Тетяна - призер в категорії «Web-розробки». Сайт «Місто на скелястих берегах Тясмину»

2012, Рибалка Ірина - призер в категорії «Web-розробки». "Використання технологій Google для створення і оптимізації сайту в мережі Internet"

Всеукраїнський турнір юних економістів

Збірна команда Черкаської області здобула друге місце на Всеукраїнському турнірі юних економістів, що відбувся в Сумах 22-26 жовтня 2011 року. Нашу область представляла команда «Максимум» у складі: капітан команди – Короп Олег та її учасники – Моргун Анастасія, Мельніков Ігор, учні 11 класу Городищенського економічного ліцею, а також Чупак Олександр, учень 11 класу Кам'янського еколого-економічного ліцею.

Всеукраїнський турнір юних економістів проводиться щорічно відповідно до Наказу міністерства освіти і науки України "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад та турнірів" та "Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності", затвердженого наказом МОН України від 18 серпня 1998 року № 305.

Турнір юних економістів – це змагання школярів у формі рольової гри, що сприяє набуттю умінь розвязувати складні економічні проблеми, доповідати, формулювати твердження та захищати власну думку в наукових дискусіях.

«Дотик природи»

Про підсумки проведення Третього Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (наказ)

Нагородити дипломом ІІІ ступеня Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (за підписом Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Д.В. Табачника та Президента Національної академії педагогічних наук В.Г. Кременя ) за зайняте третє місце Майбороду Ярослава Романовича, учня 11 класу Кам'янського еколого-економічного ліцею Кам'янської районної ради Черкаської області. Тема проекту: «Використання відходів деяких підприємств як перспективного органічного добрива».

Надати Подяку від Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України науковим керівникам, які забезпечили успішний науково-педагогічний супровід учнівських та студентських досліджень, що відзначені Дипломами переможців форуму Ювшин Лідії Василівні, вчителю біології вищої категорії, Кам'янського еколого-економічного ліцею Кам'янської районної ради Черкаської області.

"Іпtel-Еко Україна”

Всеукраїнські конкурси "Іпtel-Еко Україна” та "Intel-Техно Україна” є національним етапом Міжнародного конкурсу Intel ISEF, метою якого є інтеграція в міжнародний освітній простір і демонстрація найсучасніших наукових проектів.

Друге місце на конкурсі здобув учень 10 класу Кам'янського еколого-економічного ліцею Ємець Денис, який презентував роботу на тему "Фітотестування техногенно забруднених ґрунтів околиць міста Кам’янки Черкаської області"

Третє місце в десятикласника з ліцею Морозова Олександра з роботою "Біоконверсія органічної маси сільскогосподарського виробництва"