Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2014-2015 навчальному році
Відділення технічних наук
Електроніка та приладобудування (математика), Джулай Анастасія, 10 клас, 1 місце, (наукові керівники Джулай О.Є. Чумаченко В.С.)
Матеріалознавство (математика), Осінська Наталія, 10 клас, 2 місце, (наукові керівники Бойко Н.Ю. Чумаченко В.С.)
Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології (математика), Лисенко Юлія, 11 клас, 3 місце (наукові керівники Чумаченко О.А. Чумаченко В.С.)
Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології (математика), Джулай Анастасія, 10 клас, 1 місце (наукові керівники Чумаченко О.А. Чумаченко В.С.)
Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології (математика), Погорілий Сергій, 10 клас, 3 місце (наукові керівники Чумаченко О.А. Чумаченко В.С.)
Відділення комп’ютерних наук
Internet-технології та WEB дизайн (математика), Ткаченко Максим, 10 клас, 2 місце (наукові керівники Чумаченко О.А. Чумаченко В.С.)
Internet-технології та WEB дизайн (математика), Юрченко Марина, 10 клас, 3 місце (наукові керівники Чумаченко О.А. Чумаченко В.С.)
Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми (математика), Лисенко Юлія, 11 клас, 3 місце (наукові керівники Чумаченко О.А. Чумаченко В.С.)
Відділення економіки
Мікроекономіка та макроекономіка (математика), Лисенко Юлія, 11 клас, 3 місце (наукові керівники Гетьман Л.Л. Чумаченко В.С.)
Мікроекономіка та макроекономіка (математика), Осінська Наталія, 10 клас, 3 місце (наукові керівники Гетьман Л.Л. Чумаченко В.С.)
Відділення хімії та біології
Медицина (хімія), Сторчак Юлія, 10 клас, 2 місце (науковий керівник Мельник І.В.)
Відділення екології та аграрних наук
Екологія (хімія), Волошин Богдан, 9 клас, 3 місце (науковий керівник Мельник І.В.)
Охорона довкілля та раціональне природокористування (англійська мова), Волошин Юлія, 11 клас, 2 місце (наукові керівники Мельник І.В. Касьян С.В.)
Ветеринарія та зоотехнія (біологія), Юрик Оксана, 11 клас, 2 місце (науковий керівник Забой О.О.)
Ветеринарія та зоотехнія (біологія), Бондарь Дарія, 9 клас, 2 місце (науковий керівник Забой О.О.)
Лісознавство (математика), Онопа Валерія, 11 клас, 2 місце (наукові керівники Забой О.О. Чумаченко В.С.)
Відділення філософії та суспільствознавства
Соціологія (історія України), Литвин Катерина, 10 клас, 3 місце (наукові керівники Шамрай О.Г. Безверха Т.М.)
Теологія, релігієзнавство та історія релігії (історія України), Литвин Катерина, 10 клас, 2 місце, (наукові керівники Шамрай О.Г. Безверха Т.М.)
Педагогіка (українська мова та література), Шамрай Юлія, 9 клас, 3 місце (наукові керівники Шаблій О.М. Соколова Г.П.)
Відділення історії
Історія України (історія України), Осінська Наталія, 10 клас, 3 місце, (наукові керівники Шамрай О.Г. Безверха Т.М.)
Етнологія (історія України), Онопа Валерія, 11 клас, 3 місце, (наукові керівники Шамрай О.Г. Безверха Т.М.)
Відділення мовознавства
Українська мова (українська мова та література), Дрофа Анна, 11 клас, 3 місце (науковий керівник Соколова Г.П.)
Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Світова література (українська мова та література) Лисенко Юлія, 11 клас, 3 місце (наукові керівники Римар Л.Я. Соколова Г.П.)
Світова література (українська мова та література) Шеремет Юлія, 9 клас, 2 місце (наукові керівники Касьян С.В. Соколова Г.П.)
Коментарi