PER ASPERA AD ASTRA

Кам'янський еколого-економічний ліцей Кам'янської міської ради Черкаської області проводить прийом заяв про зарахування учнів до 8-10 класів на 2023-2024 навчальний рік

Прийом заяв здійснюється за адресою м.Кам'янка, вул. Героїв Майдану, 53. Електронна пошта Кам'янського еколого-економічного ліцею - kameli@i.ua

Розклад уроків, індивідуальних занять Кам’янського еколого-економічного ліцею на І семестр 2022-2023 навчального року

Розклад дзвінків ліцею

Сторінка директора ліцею Чумаченка Олега Анатолійовича

Наказ МОН № 367 від 16.04.2018 року про зарахування до ліцею.Конкурс не проводиться у випадку, якщо кількість поданих заяв про зарахування станом на 15 червня не перевищує загальної кількості місць у класі (класах) закладу освіти з урахуванням нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту». У такому випадку наказ про зарахування видається впродовж одного робочого дня, після якого зарахування відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв.

Громадський звіт про участь в обласній програмі "Інноваційні школи Черкащини"

Cайт ліцею "Камелія" в рамках програми "Інноваційні школи Черкащини"

/Files/images/camellia.jpg

Прапор ліцею Камелія: дизайн Світлани Головченко, технології Олени Чумаченко.


Гімн ліцею Камелія: музика і слова Людмили Попович.

1 вересня 2003 року на освітній мапі Черкащини з’явився новий об’єкт – Кам'янський еколого-економічний ліцей - навчальний заклад нового типу для обдарованих та здібних учнів. Очолив заклад та педагогічний колектив Чумаченко Олег Анатолійович.

Кам’янський еколого-економічний ліцей Кам’янської районної ради Черкаської області переможець конкурсу “100 кращих шкіл України” в номінації школа професійної кар’єри (2006).

З нагоди відзначення 60-річчя від дня утворення Черкаської області проведено огляд-конкурс серед навчальних закладів. Кам’янський еколого-економічний ліцей Кам’янської районної ради (директор Чумаченко О.А.) здобув третє місце у номінації «Кращий загальноосвітній навчальний заклад» (2014)

277 переможців обласного етапу конкурсу МАН,
110 переможців обласних предметних олімпіад,
16 переможців ІІІ етапу конкурсу Малої академії наук України,
7 переможців IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад,
переможці Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів INFOMATRIX, Всеукраїнського конкурсу Intel Еко-Україна, Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт", Всеукраїнського турніру юних економістів, обласного етапу конкурсу "Вчитель року"...

У ліцеї в 2023 році працюють 10 вчителів та навчаються 84 учні (4 класи), це люди, які вміють бути щасливими. Кожен з них займає своє місце у одному ланцюгу, який називається ліцейне життя. Всі успіхи та досягнення ліцею – результат плідної спільної праці вчителів, ліцеїстів та їх батьків.

/Files/images/dv2018.jpg

/Files/images/МАН_23.jpg

Ліцей переможець конкурсного відбору учасників цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини» на період до 2020 року (продовжено до 2023 року). Кам’янський ліцей "Камелія" – єдина школа з району, яка потрапила до переліку інноваційних шкіл Черкащини. Тут повністю обладнають три навчальні кабінети. На це, за проектом, який фінансуватиметься коштом ДФРР, спрямують 300 тисяч гривень. Ще стільки ж – з місцевого бюджету на основі співфінансування.
Окрім нових кабінетів, тут повністю оздоблять приміщення. На це вже передбачено 1,2 млн грн освітньої субвенції. Адже інноваційна школа має бути не тільки сучасна в освітньому плані, а й цікава для дітей у візуальному. Це є однією з основних вимог для таких сучасних шкіл. Цікаво, що влада району, окрім освітніх інновацій, ініціює втілення ще й оригінальної технічної новинки для роботи школи.

Згідно наказу управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 05.05.2017 №119 «Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі загальноосвітніх навчальних закладів-учасників цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини» 29-ти закладам загальної середньої освіти надано статус експериментальних навчальних закладів регіонального рівня. До їх кількості за результатами конкурсного відбору потрапив Кам’янський еколого-економічний ліцей.

/Files/images/Педколектив ліцею 2017_2.jpg

Колектив Кам'янського еколого-економічного ліцею Кам'янської районної ради занесено в 2017 році на районну Дошку Пошани «Гордість Кам'янщини». в номінації «Кращий заклад освіти», який досяг високих показників у справі навчання та виховання підростаючого покоління.

Інноваційні школи Черкащини ліцей Камелія Кам’янський еколого-економічний ліцей - серед лідерів у рейтингу загальноосвітніх шкіл Черкаської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2017 і 2019 років!

До ліцею зараховуються на конкурсній основі учні, які закінчили 7-й клас. Профілі навчання у нашому навчальному закладі: екологічний (поглиблене вивчення біології і хімії) та економічний (поглиблене вивчення математики і економіки). Структурним підрозділом ліцею є Мала академія наук учнівської молоді.

Зарахування учнів до ліцею здійснюється за наказом директора на підставі заяви батьків, а також копії свідоцтва про народження, медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти. До 8-10 класів ліцею зараховуються учні, які закінчили відповідний клас загальноосвітньої школи. Порядок конкурсного відбору визначається Міністерством освіти і науки України.

Ліцею 20 років. За цей час педагогічний та учнівський колектив отримав для використання окрему двохповерхову будівлю, яку сьогодні обладнану відповідно до сучасних освітніх вимог.

Обладнання приміщення точками доступу до бездротових мереж Wi-Fi значно сприяє оптимізації навчального процесу та підвищенню його ефективності.


Copyright © Кам'янський еколого-економічний ліцей "Камелія" - Погода у Кам'янці

/Files/images/facebook.jpg/Files/images/blogger.jpg/Files/images/goggle.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.