Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
Наказ № 203 - ОД від 27.12.2018 "Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році"
У ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів візьмуть участь 29 учнів-переможців ІІ етапу, із них 16 учнів Кам’янського еколого-економічного ліцею, 9 учнів Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та 4 учні Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів.
Графік проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році
Дата проведення | Навчальний предмет, час проведення |
10 січня | Географія (09.00-13.00) |
11 січня | Українська мова і література (09.00-13.00) |
12 січня | Правознавство (09.00-13.00) |
Астрономія (09.00-13.00) | |
15 січня | Фізика (09.00-13.00) |
16 січня | Екологія (09.00-13.00) |
18 січня | Хімія (09.00-13.00) |
Економіка (09.00-13.00) | |
19 січня | Історія (09.00-13.00) |
20 січня (І тур) | Математика (09.00-13.00) |
27 січня (ІІ тур) | Математика (10.00-14.00) |
25-26 січня | Англійська мова (08.00-16.00) |
26 січня | Біологія (09.00-13.00) |
2 лютого | Інформатика (09.00-13.00) |
9 лютого | Інформаційні технології (09.00-13.00) |
Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році
Якщо ти йдеш на учнівську предметну олімпіаду, нема слів - талановиті і перспективні, є тільки одне слово - результат!
Дата проведення | Навчальний предмет, час проведення | Учні, клас, місце | Вчителі |
10 листопада | Історія (08.00-12.00) | Бондаренко Дарина, 11 клас, 2 місце | Родінка Т.М. |
11 листопада | Інформаційні технології (08.00-12.00) | Іванов Богдан, 10 клас, 1 місце Дерев’янко Станіслав, 11 клас, 1 місце | Чумаченко О.А. |
17 листопада | Хімія (08.00-12.00) | Стрельцов Олександр, 11 клас, 2 місце Погоріла Юлія, 11 клас, 3 місце Северин Людмила, 10 клас, 3 місце | Сердюк О.П. |
18 листопада | Правознавство (08.00-12.00) | Стрельцов Олександр, 11 клас, 2 місце Геріх Діана, 9 клас, 3 місце | Гетьман Л.І. |
Економіка (12.00-16.00) | Дерев'янко Станіслав, 11 клас, 1 місце Денисенко Андрій, 11 клас, 2 місце Уманська Вікторія, 11 клас, 3 місце Кивгила Олександр, 10 клас, 1 місце Наземець Антон, 9 клас, 1 місце Захаренко Софія, 9 клас, 2 місце | Гетьман Л.І. | |
24 листопада | Англійська мова (08.00-16.00) | Кивгила Олександр, 10 клас, 2 місце Зєлєнова Єлизавета, 9 клас, 2 місце | Макогін Г.О. |
25 листопада | Географія (08.00. –12.00) | Туз Ілля, 11 клас, 2 місце Погоріла Юлія, 11 клас, 3 місце | Войцехівська Є.В. |
1 грудня | Біологія (08.00-12.00) | Стрельцов Олександр, 11 клас, 2 місце Геріх Діана, 9 клас, 1 місце | Забой О.О. |
Астрономія (12.00-16.00) | |||
2 грудня | Фізика (08.00-12.00) | Морква Денис, 8 клас, 1 місце | Бойко Н.Ю. |
8 грудня | Математика (08.00-12.00) | Уманська Вікторія, 11 клас, 3 місце Іванов Богдан, Кивгила Олександр, 10 клас, 3 місце Наземець Антон, 9 клас, 3 місце Пугачова Аліна, 8 клас, 2 місце | Чумаченко В.С. Ходоровська С.І. Гончарик О.Ф. |
9 грудня | Інформатика (08.00-12.00) | Дерев'янко Станіслав, 11 клас, 2 місце Іванов Богдан, 10 клас, 1 місце Наземець Антон, 9 клас, 1 місце | Чумаченко О.А. |
15 грудня | Українська мова та література (08.00-12.00) | Денисенко Андрій, 11 клас, І місце обласної Інтернет-олімпіади Єлютіна Яна, 9 клас, 2 місце | Соколова Г.П. |
16 грудня | Екологія (08.00-13.00) | Погоріла Юлія, 11 клас, 1 місце Тарасовець Діана, 9 клас, 1 місце | Войцехівька Є.В. Забой О.О. |
Економіка
Інформатика
Коментарi