Новини

ІІ етап конкурсу Малої академії наук України 2023 - 2024

ІІ етап конкурсу Малої академії наук України 2023 - 2024 ПІБ Клас Відділення Секція Місце Наукові керівники Подольна Анна Олексіївна 10 Філології Українська мова ІІ Клименко Марина Анатоліївна,  Макогін Галина Олександрівна Бондаренко Софія Ігорівна 9 Інформаційних технологій Internet технології та вебдизайн ІІ Чумаченко Олег Анатолійович Вінічук Уляна Олександрівна 9 Філософії та cуспільство-знавства...

Тарасовець Богдан здобув ІІІ місце на ІІІ етапі олімпіади з біології

Тарасовець Богдан , учень 11 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’яської міської ради здобув ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапі олімпіади з біології (вчитель Забой Ольга Олександрівна). III-й етап олімпіади складався з трьох турів: теоретичного, експериментального й практичного. На теоретичному турі учасники олімпіади виконували тести «А», «Б», «В»; на експериментальному – розв’язували експериментальні задачі; на практичному виконували 2 практичні роботи...

Тарасовець Богдан здобув ІІІ місце на ІІІ етапі олімпіади з екології

16 січня 2024 року був проведений III етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (10-11 класи), в якій взяли участь 27 учнів/учениць закладів загальної середньої освіти. З них: 13 учнів/учениць 10 класу і 14 учнів/учениць 11 класу. III-й етап олімпіади складався з двох турів: теоретичного й практичного. На теоретичному турі учасники виконували тестові завдання, відкрите теоретичне питання та розв’язували розрахункову задачу екологічного змісту...

Обласну цільову програму "Інноваційні школи Черкащини" продовжено до 31.12.2029

Обласну цільову програму "Інноваційні школи Черкащини" продовжено до 31.12.2029 Про обласну цільову програму "Інноваційні школи Черкащини" на період до 2020 року (продовжено до 31.12.2029) Рішення обласної ради № 9-2/VIІ від 07.10.2016 зі змінами від 25.10.2019 № 32-51/VIІ зі змінами від 12.06.2020 № 37-32/VIІ зі змінами від 19.02.2021 № 5-29/VIII зі змінами від 17.11.2023 № 21-38/VIII https://www...

Визначились учасники ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Визначились учасники ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів Біологія, Тарасовець Богдан Юрійович, 11 клас, вчитель Забой Ольга Олександрівна Екологiя, Тарасовець Богдан Юрійович, 11 клас, вчитель Забой Ольга Олександрівна Математика, Надворний Тарас Володимирович, 10 клас, вчитель Ходоровська Стелла Іванівна Математика, Салюк Дмитрій Валерійович, 11 клас, вчитель Чумаченко...

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Список учнів переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2023-2024 н.р. Прізвище, ім.’я учня Навчальний заклад Клас Вчитель, який підготував учня Місце Англійська мова (04.11.2023) Бойчук Данило Давидович Кам’янський еколого-економічний ліцей Кам’янської міської ради Черкаської області 8 Макогін Галина Олександрівна ІІІ Вінічук Уляна Олександрівна Кам’янський еколого-економічний...

Переможці І етапу конкурсу Малої академії наук України

І етап конкурсу Малої академії наук України ПІБ Клас Відділення Секція Тема роботи Наукові керівники Подольна Анна Олексіївна 10 Філології Українська мова Функціювання інфінітива в ролі головних членів речення (на матеріалі роману "Ініціація" Люко Дашвар) Клименко Марина Анатоліївна, Макогін Галина Олександрівна Надворний Тарас Володимирович 10 Інформаційних технологій Навчальні ігрові програми та віртуальна реальність Landing page "Практикум програмування Python на eolymp...

Надворний Тарас - чемпіон громади з шахів

Надворний Тарас , учень 10 класу Кам'янського еколого-економічного ліцею здобув І місце в Чемпіонаті з шахів серед учнів ЗЗСО Кам'янської ТГ.   ...

Про підсумки проведення ІІ етапу конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Про підсумки проведення ІІ етапу XХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2023/2024 навчальному році Вінічук Уляна Олександрівна (9 клас, ІІІ місце) Приходько Дарія Сергіївна (10 клас, ІІІ місце) Зозуля Анна Вадимівна (11 клас, ІІ місце) Вчитель Клименко Марина Анатоліївна...

Олімпіада з інформаційних технологій

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році Найменування олімпіади 8 клас 9 клас 10 клас 11 клас Інформаційні технології, 16 грудня Власенко Дмитро (2 місце) Максименко Вікторія (3 місце) Бондаренко Софія (2 місце) Надворний Тарас (1 місце) Салюк Дмитрій (1 місце) Вчитель інформатики Чумаченко Олег Анатолійович...