Історія перемог Кам'янського еколого-економічного ліцею

Історія перемог Кам'янського еколого-економічного ліцею

15 переможців ІІІ етапу конкурсу Малої академії наук України

2018: Кулініч Віталій, відділення економіки, базова дисципліна математика, 2 місце (Л.І. Гетьман, О.Ф. Гончарик).

2014: Ємець Денис, відділення екології та аграрних наук, базова дисципліна біологія, 1 місце (І.В. Ткач, О.О. Забой).

2014: Морозов Олександр, відділення економіки, базова дисципліна математика, 2 місце (Л.І. Гетьман, Л.І. Зайцева).

2014: Морозов Олександр, відділення технічних наук, базова дисципліна математика, 3 місце (В.О. Єрмоленко, Л.І. Зайцева).

2014: Голобородий Сергій, відділення екології та аграрних наук, базова дисципліна біологія, 3 місце (Л.В. Ювшин, О.О. Забой).

2013: Ємець Денис, відділення філософії та cуспільствознавства, базова дисципліна історія України, 2 місце (О.Г. Шамрай, Т.М. Безверха).

2013: Морозов Олександр, відділення технічних наук, базова дисципліна математика, 3 місце (В.О. Єрмоленко, Л.І. Зайцева).

2012: Морозов Олександр, відділення технічних наук, базова дисципліна математика, 3 місце (В.О. Єрмоленко, Л.І. Зайцева).

2012: Ходоровська Віолетта, відділення технічних наук, базова дисципліна математика, 3 місце (О.А. Чумаченко, В.С. Чумаченко).

2012: Ходоровська Віолетта, відділення комп'ютерних наук, базова дисципліна математика, 3 місце (О.А. Чумаченко, В.С. Чумаченко).

2012: Голобородий Сергій, відділення екології та аграрних наук, базова дисципліна біологія, 3 місце (Л.В. Ювшин).

2011: Іванченко Ольга, відділення технічних наук, базова дисципліна математика, 3 місце (В.О. Єрмоленко, В.С. Чумаченко).

2010: Заховайко Яна, відділення екології та аграрних наук, базова дисципліна біологія, 3 місце (Л.В. Ювшин).

2009: Штрик Руслана, відділення технічних наук, базова дисципліна фізика, 3 місце (О.А. Чумаченко, Н.Ю. Бойко).

2004: Бойко Михайло, відділення технічних наук, базова дисципліна фізика, 3 місце (В.О. Єрмоленко, Н.Ю. Бойко).

7 переможців IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

2014: Лисенко Юлія, економіка, 3 місце, (Л.І. Гетьман).

2014: Голобородий Сергій - екологія, 3 місце, (Л.В. Ювшин, О.О. Забой).

2013: Ємець Денис - герграфія, 3 місце, (Є.В. Войцехівська, Л.І.Ємець).

2013: Майборода Ярослав - екологія, 3 місце, (Л.В. Ювшин).

2012: Чупак Олександр - економіка, 2 місце, (Л.І. Гетьман).

2012: Майборода Ярослав - екологія, 3 місце, (Л.В. Ювшин).

2011: Чупак Олександр - економіка, 2 місце, (Л.І. Гетьман).

Кiлькiсть переглядiв: 119

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.