ВРОЖАЙ ЗДОБУТКІВ

/Files/images/CO2.jpgДорогі учні, шановні вчителі, батьки!
Незабаром у нас свято – День останнього дзвоника. Щороку він сповіщає про закінчення занять в ліцеї та про початок прекрасної пори – літніх канікул. Тільки у школі “врожай” збирають навесні під веселу мелодію останнього дзвінка. Саме сьогодні ми згадуємо все, що вдалося зробити за навчальний рік.
Учні ліцею, традиційно, беруть активну участь у районних, обласних, Всеукраїнських предметних олімпіадах, конкурсах Малої академії наук.
З приємністю відзачу, що маємо 16 перемог на обласних олімпіадах!
Два перші місця здобуто з екології і економіки, три другі – з екології, педагогіки і психології та інформаційних технологій, одинадцять третіх – з української мови і літератури, історії, правознавства, астрономії, екології, біології, хімії, економіки та інформаційних технологій.
Наші олімпійці – Лисенко Юлія, Голобородий Сергій, Ємець Денис, Василенко Тетяна, Коверник Сергій, Войцехівська Дарина, Дрофа Анна, Онопа Валерія.
Хочеться також відзначити учнів, які здобули 28 перемог обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, а це вп’яте поспіль кращий результат серед навчальних закладів Черкащини.
Наші юні академіки – Ємець Денис, Морозов Олександр, Голобородий Сергій, Лисенко Юлія, Онопа Валерія, Василенко Тетяна, Коверник Сергій, Войцехівська Дарина, Гуренко Дар’я, Осінська Наталія, Литвин Катерина, Сумленна Наталія, Дорошко Віталій, Юрченко Марина, Конвєрцев Максим, Погорілий Сергій, Ткаченко Максим, Сторчак Юлія.
Переможці-випускники з предметних олімпіад і конкурсу МАН отримують 12 балів за рік і ДПА з базової дисципліни. Всіх переможців чекають винагороди від місцевої влади!
Ліцеїстами здобуто шість перемог на Всеукраїнських етапах предметних олімпіадах і конкурсу Малої академії наук.
Одинадцятикласник Ємець Денис виборов І місце на ІІІ етапі конкурсу МАН в секції охорони довкілля та раціональне природокористування (базова дисципліна біологія).
Одинадцятикласник Морозов Олександр виборов ІІ місце на ІІІ етапі конкурсу МАН в секції мікроекономіки та макроекономіки (базова дисципліна математика) і ІІІ місце на ІІІ етапі конкурсу МАН в секції технологічні процеси та перспективи технології (базова дисципліна математика).
Одинадцятикласник Голобородий Сергій виборов ІІІ місце у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з екології ) і ІІІ місце на ІІІ етапі конкурсу МАН в секції агрономії (базова дисципліна біологія).
Це дає їм 30-40-50 додаткових балів до ЗНО!
Десятикласниця Лисенко Юлія здобула ІІІ місце у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки.
Обласною програмою роботи з обдарованою молоддю передбачено систематичні виплати стипендій переможцям учнівських олімпіад і конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. За результатами 2014 року таку стипендію зможуть отримувати учні, які здобули перші місця. Це Ємець Денис, Морозов Олександр, Голобородий Сергій, Лисенко Юлія, Коверник Сергій, Онопа Валерія.
Активно протягом навчального року проходила позакласна робота.
Окремі слова вдячності адресуємо працівникам Кам'янського державного історико-культурного заповідника, за чудові вечори, виставки і зустрічі без яких неможливо уявити наш виховний процес.
А якщо про конкурси в цьому напрямі, то можемо поділитись деякими результатами:
2 місце Всеукраїнського конкурсу «Intel-Еко Україна» здобув Ємець Денис,
3 місце Всеукраїнського конкурсу винахідників і раціоналізаторів здобув Морозов Олександр,
2 місце обласного конкурсу Користувач ПК здобула Лисенко Юлія.

Дорогі ліцеїсти! Завершується навчальний рік, і я впевнений, що кожен з вас отримав ті знання, на які розраховував, що час який ви провели за шкільною партою не пройшов марно. Щира вдячність вчителям за те, що ви постійно передаєте вихованцям глибокі знання, уміння та навички, педагогічну мудрість і терпіння.
Дорогі друзі, любі учні, шановні колеги, прийміть найщиріші вітання із завершенням навчального року. Дякую за плідну співпрацю. Випускникам зичу здійснення мрій, решті – гарного літнього відпочинку, чудового настрою, сонячних днів.

Кiлькiсть переглядiв: 140

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.