Повернутися до звичайного режиму

Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Наказ № 203 - ОД від 27.12.2018 "Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році"

У ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів візьмуть участь 29 учнів-переможців ІІ етапу, із них 16 учнів Кам’янського еколого-економічного ліцею, 9 учнів Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та 4 учні Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів.

Графік проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році
Дата проведення Навчальний предмет, час проведення
10 січня Географія (09.00-13.00)
11 січня Українська мова і література (09.00-13.00)
12 січня Правознавство (09.00-13.00)
Астрономія (09.00-13.00)
15 січня Фізика (09.00-13.00)
16 січня Екологія (09.00-13.00)
18 січня Хімія (09.00-13.00)
Економіка (09.00-13.00)
19 січня Історія (09.00-13.00)
20 січня (І тур) Математика (09.00-13.00)
27 січня (ІІ тур) Математика (10.00-14.00)
25-26 січня Англійська мова (08.00-16.00)
26 січня Біологія (09.00-13.00)
2 лютого Інформатика (09.00-13.00)
9 лютого Інформаційні технології (09.00-13.00)
Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році

Якщо ти йдеш на учнівську предметну олімпіаду, нема слів - талановиті і перспективні, є тільки одне слово - результат!

Дата проведення Навчальний предмет, час проведення Учні, клас, місце Вчителі
10 листопада Історія (08.00-12.00) Бондаренко Дарина, 11 клас, 2 місцеРодінка Т.М.
11 листопада Інформаційні технології (08.00-12.00) Іванов Богдан, 10 клас, 1 місце
Дерев’янко Станіслав, 11 клас, 1 місце
Чумаченко О.А.
17 листопада Хімія (08.00-12.00) Стрельцов Олександр, 11 клас, 2 місце
Погоріла Юлія, 11 клас, 3 місце
Северин Людмила, 10 клас, 3 місце
Сердюк О.П.
18 листопада Правознавство (08.00-12.00) Стрельцов Олександр, 11 клас, 2 місце
Геріх Діана, 9 клас, 3 місце
Гетьман Л.І.
Економіка (12.00-16.00) Дерев'янко Станіслав, 11 клас, 1 місце
Денисенко Андрій, 11 клас, 2 місце
Уманська Вікторія, 11 клас, 3 місце
Кивгила Олександр, 10 клас, 1 місце
Наземець Антон, 9 клас, 1 місце
Захаренко Софія, 9 клас, 2 місце
Гетьман Л.І.
24 листопада Англійська мова (08.00-16.00) Кивгила Олександр, 10 клас, 2 місце
Зєлєнова Єлизавета, 9 клас, 2 місце
Макогін Г.О.
25 листопада Географія (08.00. –12.00) Туз Ілля, 11 клас, 2 місце
Погоріла Юлія, 11 клас, 3 місце
Войцехівська Є.В.
1 грудня Біологія (08.00-12.00) Стрельцов Олександр, 11 клас, 2 місце
Геріх Діана, 9 клас, 1 місце
Забой О.О.
Астрономія (12.00-16.00)
2 грудня Фізика (08.00-12.00) Морква Денис, 8 клас, 1 місцеБойко Н.Ю.
8 грудня Математика (08.00-12.00) Уманська Вікторія, 11 клас, 3 місце
Іванов Богдан, Кивгила Олександр, 10 клас, 3 місце
Наземець Антон, 9 клас, 3 місце
Пугачова Аліна, 8 клас, 2 місце


Чумаченко В.С.
Ходоровська С.І.
Гончарик О.Ф.
9 грудня Інформатика (08.00-12.00) Дерев'янко Станіслав, 11 клас, 2 місце
Іванов Богдан, 10 клас, 1 місце
Наземець Антон, 9 клас, 1 місце
Чумаченко О.А.
15 грудня Українська мова та література (08.00-12.00) Денисенко Андрій, 11 клас, І місце обласної Інтернет-олімпіади
Єлютіна Яна, 9 клас, 2 місце
Соколова Г.П.
16 грудня Екологія (08.00-13.00) Погоріла Юлія, 11 клас, 1 місце
Тарасовець Діана, 9 клас, 1 місце
Войцехівька Є.В.
Забой О.О.

/Files/images/oit2.jpg /Files/images/oit5.jpg

Економіка
/Files/images/econom18.jpg /Files/images/eco18.jpg

Інформатика

/Files/images/inf18_1.jpg /Files/images/inf18_2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 385

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.