Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році

За підсумками обласних Інтернет-олімпіад на обласний етап визначено Денисенка Андрія (українська мова і література, 11 клас).

За результатами районних олімпіад на обласний етап путівки здобули:

ІТ - Іванов Богдан (10 клас), Дерев'янко Станіслав (11 клас),

Економіка - Дерев'янко Станіслав (11 клас), Денисенко Андрій (11 клас), Наземець Антон (9 клас)

Фізика - Морква Денис (8 клас)

Біологія - Геріх Діана (9 клас)

Математика - Уманська Вікторія (11 клас), Іванов Богдан, Кивгила Олександр, (10 клас), Наземець Антон (9 клас), Пугачова Аліна (8 клас)

Інформатика - Іванов Богдан (10 клас)

Якщо ти йдеш на учнівську предметну олімпіаду, нема слів - талановиті і перспективні, є тільки одне слово - результат!

Дата проведення Навчальний предмет, час проведення Учні, клас, місце Вчителі
10 листопада Історія (08.00-12.00) Бондаренко Дарина, 11 клас, 2 місцеРодінка Т.М.
11 листопада Інформаційні технології (08.00-12.00) Іванов Богдан, 10 клас, 1 місце
Дерев’янко Станіслав, 11 клас, 1 місце
Чумаченко О.А.
17 листопада Хімія (08.00-12.00) Стрельцов Олександр, 11 клас, 2 місце
Погоріла Юлія, 11 клас, 3 місце
Северин Людмила, 10 клас, 3 місце
Сердюк О.П.
18 листопада Правознавство (08.00-12.00) Стрельцов Олександр, 11 клас, 2 місце
Геріх Діана, 9 клас, 3 місце
Гетьман Л.І.
Економіка (12.00-16.00) Дерев'янко Станіслав, 11 клас, 1 місце
Денисенко Андрій, 11 клас, 2 місце
Уманська Вікторія, 11 клас, 3 місце
Кивгила Олександр, 10 клас, 1 місце
Наземець Антон, 9 клас, 1 місце
Захаренко Софія, 9 клас, 2 місце
Гетьман Л.І.
24 листопада Англійська мова (08.00-16.00) Кивгила Олександр, 10 клас, 2 місце
Зєлєнова Єлизавета, 9 клас, 2 місце
Макогін Г.О.
25 листопада Географія (08.00. –12.00) Туз Ілля, 11 клас, 2 місце
Погоріла Юлія, 11 клас, 3 місце
Войцехівська Є.В.
1 грудня Біологія (08.00-12.00) Стрельцов Олександр, 11 клас, 2 місце
Геріх Діана, 9 клас, 1 місце
Забой О.О.
Астрономія (12.00-16.00)
2 грудня Фізика (08.00-12.00) Морква Денис, 8 клас, 1 місцеБойко Н.Ю.
8 грудня Математика (08.00-12.00) Уманська Вікторія, 11 клас, 1 місце
Іванов Богдан, Кивгила Олександр, 10 клас, 1 місце
Наземець Антон, 9 клас, 1 місце
Пугачова Аліна, 8 клас, 1 місце


Чумаченко В.С.
Ходоровська С.І.
Гончарик О.Ф.
9 грудня Інформатика (08.00-12.00) Дерев'янко Станіслав, 11 клас, 2 місце
Іванов Богдан, 10 клас, 1 місце
Наземець Антон, 9 клас, 1 місце
Чумаченко О.А.
15 грудня Українська мова та література (08.00-12.00) Денисенко Андрій, 11 клас, І місце обласної Інтернет-олімпіадиСоколова Г.П.
16 грудня Екологія (08.00-13.00)

/Files/images/oit2.jpg /Files/images/oit5.jpg

Економіка
/Files/images/econom18.jpg /Files/images/eco18.jpg

Інформатика

/Files/images/inf18_1.jpg /Files/images/inf18_2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 194

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.