Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад

Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році

Дата проведення Навчальний предмет, час проведення Відповідальний за підготовку завдань
10 листопада Історія (08.00-12.00) Степанова Наталія Михайлівна
11 листопада Інформаційні технології (08.00-12.00) Шемшур Вадим Михайлович Безпоясний Богдан Степанович
Російська мова та література (12.00-16.00) Юрчак Валентина Анатоліївна
17 листопада Хімія (08.00-12.00) Северинова Алла Миколаївна
18 листопада Правознавство (08.00-12.00) Степанова Наталія Михайлівна
Економіка (12.00-16.00) Крижанівський Володимир Валерійович
24 листопада Англійська, французька, німецька, іспанська мови (08.00-16.00) Пахомова Тетяна Геннадіївна Савицька Галина Іванівна
25 листопада Географія (08.00. –12.00) Крижанівський Володимир Валерійович
1 грудня Біологія (08.00-12.00) Даниленко Любов Іванівна
Астрономія (12.00-16.00) Северинова Алла Миколаївна
2 грудня Фізика (08.00-12.00) Северинова Алла Миколаївна
8 грудня Математика (08.00-12.00) Козлова Ольга Миколаївна
9 грудня Інформатика (08.00-12.00) Шемшур Вадим Михайлович Безпоясний Богдан Степанович
15 грудня Українська мова та література (08.00-12.00) Січкар Світлана Іванівна Архипова Валентина Петрівна
16 грудня Екологія (08.00-13.00) Даниленко Любов Іванівна
22 грудня Трудове навчання (08.00-13.00) Кондратюк Сергій Юрійович

Перелік Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році

№ з/п Найменування Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
1. Українська мова та література (7-11 класи)
2. Англійська мова (8-11 класи)
3. Іспанська мова (8-11 класи)
4. Французька мова (8-11 класи)
5. Німецька мова (8-11 класи)
6. Правознавство (9-11 класи)
7. Історія (8-11 класи)
8. Економіка (9-11 класи)
9. Математика (7-11 класи)
10. Біологія (8-11 класи)
11. Географія (8-11 класи)
12. Астрономія (10-11 класи)
13. Фізика (7-11 класи)
14. Хімія (7-11 класи)
15. Екологія (10-11 класи)
16. Інформатика (9-11 класи)
17. Інформаційні технології (10-11 класи)
18. Трудове навчання (8-9; 10-11 класи)
19. Російська мова та література (9-11 класи)
Кiлькiсть переглядiв: 66

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.