Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад
Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році
Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році
Дата проведення | Навчальний предмет, час проведення | Відповідальний за підготовку завдань |
10 листопада | Історія (08.00-12.00) | Степанова Наталія Михайлівна |
11 листопада | Інформаційні технології (08.00-12.00) | Шемшур Вадим Михайлович Безпоясний Богдан Степанович |
Російська мова та література (12.00-16.00) | Юрчак Валентина Анатоліївна | |
17 листопада | Хімія (08.00-12.00) | Северинова Алла Миколаївна |
18 листопада | Правознавство (08.00-12.00) | Степанова Наталія Михайлівна |
Економіка (12.00-16.00) | Крижанівський Володимир Валерійович | |
24 листопада | Англійська, французька, німецька, іспанська мови (08.00-16.00) | Пахомова Тетяна Геннадіївна Савицька Галина Іванівна |
25 листопада | Географія (08.00. –12.00) | Крижанівський Володимир Валерійович |
1 грудня | Біологія (08.00-12.00) | Даниленко Любов Іванівна |
Астрономія (12.00-16.00) | Северинова Алла Миколаївна | |
2 грудня | Фізика (08.00-12.00) | Северинова Алла Миколаївна |
8 грудня | Математика (08.00-12.00) | Козлова Ольга Миколаївна |
9 грудня | Інформатика (08.00-12.00) | Шемшур Вадим Михайлович Безпоясний Богдан Степанович |
15 грудня | Українська мова та література (08.00-12.00) | Січкар Світлана Іванівна Архипова Валентина Петрівна |
16 грудня | Екологія (08.00-13.00) | Даниленко Любов Іванівна |
22 грудня | Трудове навчання (08.00-13.00) | Кондратюк Сергій Юрійович |
Перелік Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році
№ з/п | Найменування Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів |
1. | Українська мова та література (7-11 класи) |
2. | Англійська мова (8-11 класи) |
3. | Іспанська мова (8-11 класи) |
4. | Французька мова (8-11 класи) |
5. | Німецька мова (8-11 класи) |
6. | Правознавство (9-11 класи) |
7. | Історія (8-11 класи) |
8. | Економіка (9-11 класи) |
9. | Математика (7-11 класи) |
10. | Біологія (8-11 класи) |
11. | Географія (8-11 класи) |
12. | Астрономія (10-11 класи) |
13. | Фізика (7-11 класи) |
14. | Хімія (7-11 класи) |
15. | Екологія (10-11 класи) |
16. | Інформатика (9-11 класи) |
17. | Інформаційні технології (10-11 класи) |
18. | Трудове навчання (8-9; 10-11 класи) |
19. | Російська мова та література (9-11 класи) |
Коментарi