Графік проведення Черкаських обласних олімпіад – 2018

Графік проведення Черкаських обласних олімпіад – 2018

Дата проведення Навчальний предмет, час проведення Учні, класи Місце проведення Вчителі
9 січня Астрономія (09.00-13.00) Бухтій Олександр, 11 КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» Бойко Н.Ю.
Російська мова і література (09.00-13.00) КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради»
10 січня Французька, німецька мови (08.00-16.00) КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради»
11 січня Фізика (09.00-13.00) Бухтій Олександр, 11 КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради» Бойко Н.Ю.
12 січня Українська мова і література (09.00-13.00) Бондаренко Дарина, 10 КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради» Соколова Г.П.
15 січня Екологія (09.00-13.00) Бондаренко Анастасія, 11
Стрельцов Олександр, 10
КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради» Войцехівська Є.В.
16 січня Історія (09.00-13.00) КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради»
17 січня Хімія (09.00-13.00) Щербак Денис, 11
Стрельцов Олександр, 10
КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради» Сердюк О.П.
18 січня Правознавство (09.00-13.00) КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради»
19 січня Географія (09.00-13.00) КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради»
21 січня (І тур) Математика (09.00-13.00) Уманська Вікторія, 10
Іванов Богдан, 9
КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради» (І тур). Чумаченко В.С.
27 січня (ІІ тур) Математика (10.00-14.00) КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» (ІІ тур)
27 січня Біологія (09.00-13.00) Стрельцов Олександр, 10 КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради» Забой О.О.
3 лютого Інформатика (09.00-13.00) Бухтій Олександр, 11 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради Чумаченко О.А.
02-03 лютого Англійська, іспанська мови (08.00-16.00) КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради»
10 лютого Інформаційні технології (09.00-13.00) Стрельцов Олександр, 10
Дерев’янко Станіслав, 10
Приходько Еліна, 10
Іванов Богдан, 9
Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради Чумаченко О.А.
10 лютого Економіка (09.00-13.00) Кулініч Віталій, 11
Швець Вячеслав, 11
Уманська Вікторія, 10
Кивгила Олександр, 9
ІнститутДВНЗ «Університет банківської справи» (м. Черкаси, вул.В. Чорновола, 164). Гетьман Л.І.
14 лютого Трудове навчання (09.00-13.00) Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Черкаської міської ради
Кiлькiсть переглядiв: 191

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.