МАН і районні олімпіади 2017-2018

СТАНОМ НА 16.12.2017 ЗДОБУТО ДВАДЦЯТЬ ПУТІВОК НА ОБЛАСНІ ОЛІМПІАДИ:

Олександр Кивгила, економіка, 9-Б клас (вчитель Л.І.Гетьман) - 1 місце обласної Інтернет-олімпіади;

Богдан Іванов, інформаційні технології, 9-Б клас (вчитель О.А.Чумаченко) - 1 місце обласної Інтернет-олімпіади;

Богдан Іванов, математика, 9-Б клас (вчитель В.С.Чумаченко) - 1 місце районної олімпіади;

Вікторія Уманська, математика, 10-Б клас (вчитель В.С.Чумаченко) - 1 місце районної олімпіади,

Віталій Кулініч, економіка, 11-Б клас (вчитель Л.І.Гетьман) - 1 місце районної олімпіади;

Вячеслав Швець, економіка, 11-Б клас (вчитель Л.І.Гетьман) - 2 місце районної олімпіади;

Вікторія Уманська, економіка, 10-Б клас (вчитель Л.І.Гетьман) - 1 місце районної олімпіади;

Олександр Стрельцов, біологія, 10-А клас (вчитель О.О.Забой) - 1 місце районної олімпіади;

Денис Щербак, хімія, 11-А клас (вчитель О.П.Сердюк) - 1 місце районної олімпіади;

Олександр Стрельцов, хімія, 10-А клас (вчитель О.П.Сердюк) - 1 місце районної олімпіади;

Юлія Погоріла, хімія, 10-А клас (вчитель О.П.Сердюк) - 2 місце районної олімпіади;

Анастасія Бондаренко, екологія, 11-А клас (вчитель Є.В.Войцехівська) - 1 місце районної олімпіади;

Олександр Стрельцов, екологія, 10-А клас (вчитель Є.В.Войцехівська) - 1 місце районної олімпіади;

Олександр Бухтій, астрономія, 11-Б клас (вчитель Н.Ю.Бойко) - 1 місце районної олімпіади;

Олександр Стрельцов, інформаційні технології, 10-А клас (вчитель О.А.Чумаченко) - 1 місце районної олімпіади;

Еліна Приходько, інформаційні технології, 10-Б клас (вчитель О.А.Чумаченко) - 1 місце районної олімпіади;

Станіслав Дерев'янко, інформаційні технології, 10-Б клас (вчитель О.А.Чумаченко) - 1 місце районної олімпіади;

Олександр Бухтій, фізика, 11-Б клас (вчитель Н.Ю.Бойко) - 1 місце районної олімпіади;

Олександр Бухтій, інфориатика, 11-Б клас (вчитель О.А.Чумаченко) - 1 місце районної олімпіади;

Дарина Бондаренко, українська мова і література, 10-А клас (вчитель Г.П.Соколова) - 1 місце районної олімпіади.

Переможці готуються до обласного етапу цих найпрестижніших учнівських інтелектуальних змагань.

Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів Малої академії наук України у 2017-2018 навчальному році

8 грудня 2017 року о 12.00 год. на базі Кам’янського еколого-економічного ліцею І тур захисту робіт – контрольні роботи з української мови, хімії, біології, географії, математики, фізики, іноземної мови та історії.

22 грудня 2017 року на базі еколого – економічного ліцею ІІ тур І етапу конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук (захист науково – дослідницьких робіт). Початок о 12.00 год.

За результатами Інтернет-олімпіад на ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади у 2017/18 навчальному році поза конкурсом запрошуються дев'ятикласники Кам'янського еколого-економічного ліцею, які здобули перші місця - Олександр Кивгила (економіка) і Богдан Іванов (інформаційні технології).

Переможці олімпіад з навчальних предметів нагороджуються дипломами I, II, III ступенів окремо за класами у кількості, яка не перевищує 50% числа учасників змагань відповідного класу з орієнтовним розподілом кількості дипломів у співвідношенні 1:2:3.

Переможцем не може бути учасник, який за сумарним результатом виступів на всіх обов'язкових турах відповідного етапу олімпіади набрав менше ніж третину від максимально можливої сумарної (за всіма обов'язковими турами) кількості балів.

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2017-2018

Олімпіади проводяться:

- з екології, економіки, інформатики, інформаційних технологій на базі Кам’янського еколого-економічного ліцею;

- з української мови та літератури, іноземних мов (англійська, німецька), правознавства, історії, математики, біології, географії, астрономії, фізики, хімії, трудового навчання, російської мови та літератури на базі Кам’янської загальноосвітньої школи №1.

11 листопада - районний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Дата проведення Навчальний предмет, час проведення Класи
12 листопада Математика (08.00-12.00) 7-11 класи
Історія (12.00-16.00) 8-11 класи
18 листопада Біологія (08.00-12.00) 10-11 класи
Економіка (12.00-16.00) 9-11 класи
19 листопада Хімія (08.00-12.00) 8-11 класи
Географія (12.00. –16.00) 8-11 класи
25 листопада Екологія (08.00-12.00) 8-11 класи
Астрономія (12.00-16.00) 10-11 класи
26 листопада Англійська, німецька мови (08.00-16.00) 8-11 класи
2 грудня Інформаційні технології (08.00-12.00) 10-11 класи
3 грудня Фізика (08.00-12.00) 8-11 класи
Правознавство (12.00-16.00) 9-11 класи
9 грудня Українська мова та література (8.00-12.00) 7-11 класи
10 грудня Російська мова та література (08.00-12.00) 9-11 класи
16 грудня Інформатика (08.00-12.00) 9-11 класи
17 грудня Трудове навчання (08.00-13.00) 8-9; 10-11 класи
Кiлькiсть переглядiв: 402

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.