Про підсумки обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017

/Files/images/Olimp_IKT_2016.JPGНаказ УОН ЧОДА від 27.02.2017 № 53 "Про підсумки обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році"

У ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 1299 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, із них – 353 учні із сільських загальноосвітніх навчальних закладів, 457 – учні гімназій, ліцеїв, колегіумів і спеціалізованих шкіл.

За І місце нагороджено 52 учні, за II – 183 учні, за III – 341 учень.

Олімпіади проводились з української мови і літератури, іноземних мов (англійська, іспанська, німецька, французька), російської мови і літератури, історії, правознавства, математики, фізики, хімії, біології, економіки, географії, екології, астрономії, інформатики, інформаційних технологій, трудового навчання.

Журі обласних олімпіад відзначили високий рівень знань учасників змагань з Кам’янського району тільки з інформаційних технологій (Волошин Богдан, 11 клас, ліцей Камелія).

http://oipopp.ed-sp.net/node/19834

Додаток до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 15.03.2017 № 69

Склад команд учнів, учасників IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Українська мова і література
1. Ткаченко Інна, учениця 8 класу Сухинівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Корсунь-Шевченківської районної ради.
2. Швець Тетяна, учениця 9 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.
3. Сало Ірина, учениця 9 класу Черкаського колегіуму «Берегиня» Черкаської міської ради.
4. Рашко Ольга, учениця 10 класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 ім. І. Ф. Момота Черкаської міської ради.
5. Буз Андрій, учень 11 класу Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Шполянської районної ради.

Англійська мова
1. Гайдай Крістіна, учениця 11 класу Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради.
2. Палійчук Павло, учень 11 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

Іспанська мова
1. Люлька Єлизавета, учениця 11 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради.

Французька мова
1. Самохвалова Марія, учениця 10 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.
2. Шевцова Дар’я, учениця 11 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

Німецька мова
1. Кудій Анна, учениця 11 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.
2. Кузьомінська Вікторія, учениця 11 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

Російська мова і література
1. Токарева Анастасія, учениця 11 класу Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Звенигородської районної ради.

Математика
1. Озірний Денис, учень 8 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.
2. Коваль Назарій, учень 8 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.
3. Барілко Вєста, учениця 9 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради.
4. Павленко Андрій, учень 10 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.
5. Братцев Антін, учень 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.
6. Рачек Владислав, учень 11 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради.

Фізика
1. Гладкий Антон, учень 10 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.
2. Мигаль Софія, учениця 9 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.
3. Томіло Артем, учень 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.

Астрономія
1. Нетудихатка Ростислав, учень 9 класу Ковтунівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради.
2. Ященко Костянтин, учень 11 класу Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка Звенигородської районної ради.

Географія
1. Концеба Анна, учениця 9 класу Уманської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням англійської мови Уманської міської ради.
2. Мартишов Олексій, учень 10 класу Іваньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради.
3. Матюша Олександра, учениця 11 класу Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської районної ради.

Економіка
1. Веремієнко Віталій, учень 9 класу Золотоніської спеціалізованої школи № 1 з поглибленим вивченням економіки та правознавства Золотоніської міської ради.
2. Остапенко Вікторія, учениця 10 класу Городищенського економічного ліцею Городищенської районної ради.
3. Поліщук Ігор, учень 10 класу Катеринопільського ліцею Катеринопільської районної ради.

Хімія
1. Миронюк Єва, учениця 8 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради.
2. Гриценко Богдан, учень 9 класу Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради.
3. Фещенко Богдан, учень 10 класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Черкаської міської ради.

Інформатика
1. Рачек Владислав, учень 11 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради.
2. Ціон Михайло, учень 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.
3. Павленко Андрій, учень 10 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.
4. Васильчук Максим, учень 10 класу Золотоніської спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради.
5. Кузнецова Катерина-Вікторія, учениця 9 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради.

Інформаційні технології
1. Васильчук Максим, учень 10 класу Золотоніської спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради.
2. Петренко Юрій, учень 11 класу, Черкаської гімназії № 9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради.
3. Білокінь Єгор, учень 8 класу, Черкаської гімназії № 9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради.

Історія
1. Попов Максим, учень 10 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 28 ім. Т. Г. Шевченка Черкаської міської ради.
2. Мельник Ольга, учениця 11 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Уманської міської ради.
3. Велько Катерина, учениця 8 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.
4. Смілянець В’ячеслав, учень 8 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 ім. М.П Бажана Уманської міської ради.

Правознавство
1. Орел Єлизавета, учениця 11 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.
2. Проніна Владислава, учениця 11 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.
3. Дуда Катерина, учениця 8 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

Трудове навчання
1. Хорошев Іван, учень 11 класу Черкаського колегіуму «Берегиня» Черкаської міської ради.
2. Логвиненко Дана, учениця 10 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 33 імені В. Симоненка Черкаської міської ради.

Біологія
1. Гончаренко Валерія, учениця 9 класу Черкаської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 32 Черкаської міської ради.
2. Соколенко Юліана, учениця 10 класу Черкаської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 19 Черкаської міської ради.
3. Савицька Наталія, учениця 10 класу Черкаської гімназії № 31 Черкаської міської ради.
4. Скробач Сергій, учень 11 класу Черкаської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 32 Черкаської міської ради.

Екологія
1. Гуназа Анжеліка, учениця 9 класу Червонослобідської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Черкаської районної ради.

Найчисленніша делегація учасників від Черкащини буде від ПМГ та ФІМЛІ по 10 осіб, СШ №17 делегує на олімпіади 5 осіб.
Олімпіадний рух в Україні є давньою традицією і дуже престижним заходом. Він складається з 4-х етапів: шкільного, міського, обласного та всеукраїнського. Зазвичай, переможці 4 етапу мають пільги при вступі до ВНЗ України, а ті, хто отримав перші місця стають стипендіатами президента України.

Кiлькiсть переглядiв: 152

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.