Черкаські обласні олімпіади 2017 року

Графік проведення Черкаських обласних олімпіад 2017 року (25 учасників)

Дата проведення Навчальний предмет, час проведення Учні, класи Місце проведення Вчителі
10 січня Географія (09.00. –13.00) Головченко Яна, 8 КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради» Войцехівська Євгенія Володимирівна
11 січня Фізика (09.00-13.00) Волошин Богдан, 11,
Бухтій Олександр,10
КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради» Бойко Наталія Юріївна
13 січня Правознавство (09.00-13.00) Стрельцов Олександр, 9 КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради» Гетьман Людмила Іванівна
15 січня (І тур), 21 січня (ІІ тур) Математика (09.00-13.00) Волошин Богдан, 11,
Діброва Антон, 11,
Іванов Богдан, 8
КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради» Ходоровська Стелла Іванівна,

Чумаченко Вікторія Станіславівна
16 січня Хімія (09.00-13.00) Волошин Богдан, 11,
Стрельцов Олександр, 9
КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради» Сердюк Ольга Петрівна
17 січня Економіка (09.00-13.00) Діброва Антон, 11,
Кулініч Віталій, 10,
Денисенко Андрій, 9
КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради» Гетьман Людмила Іванівна
18 січня Екологія (09.00-13.00) Волошин Богдан, 11,
Бондаренко Анастасія, 10
КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради» Войцехівська Євгенія
19 січня Історія (09.00-13.00) Куліковський, Павло, 11 КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради» Родінка Тетяна Миколаївна
22 січня Українська мова і література (09.00-13.00) Дорошко Денис, 11 КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради» Соколова Ганна Петрівна
23 січня Астрономія (09.00-13.00) Волошин Богдан, 11,
Бухтій Олександр,10
КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради» Бойко Наталія Юріївна
28 січня Біологія (09.00-13.00) Бондарь Дар’я, 11,
Щербак Денис, 10,
Стрельцов Олександр, 9
КНЗ «Черкаський ОІПОПП Черкаської обласної ради» Забой Ольга Олександрівна
4 лютого Інформатика (09.00-13.00) Волошин Богдан, 11,
Іванов Богдан, 8
Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради Чумаченко Олег Анатолійович
11 лютого Інформаційні технології (09.00-13.00) Волошин Богдан, 11,
Бондарь Дар’я, 11
Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради Чумаченко Олег Анатолійович

Переможці олімпіад з базових дисциплін нагороджуються дипломами I, II, III ступенів окремо за класами у кількості, що не перевищує 50% загальної кількості учасників змагань відповідного класу, з орієнтовним розподілом їх у співвідношенні 1:2:3, але переможцем не може бути учасник, який за сумарним результатом виступів на всіх обов'язкових турах відповідного етапу олімпіади набрав менше ніж третину від максимально можливої сумарної кількості балів.

Наприклад, якщо 12 учасників – то максимально може бути шість переможців одне перше, два другі, три треті…

Кiлькiсть переглядiв: 15

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.