Про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016-2017 навчальному році
Про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016-2017 навчальному році
II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук:
1 тур (заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт) – з 10 січня по 02 лютого 2017 року.
2 тур (оцінювання навчальних досягнень з базових дисциплін) – 05 лютого 2017 року.
3 тур (захист науково-дослідницьких робіт) – 18, 19 лютого 2017 року.
Кам'янський еколого-економічний ліцей Кам'янської районної ради Черкаської області
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів
Малої академії наук України 2016-2017
Назва відділення | Секція | Базова дисципліна | Учні | Клас | Вчителі |
І. Літературознавства, фольклорристики та мистецтвознавства | 1. Українська література | ||||
2. Світова література | Українська мова та література | Покуль Владислава | 10-Б | Соколова Г.П. Римар Л.Я. | |
3. Російська література | |||||
4. Фольклористика | |||||
5. Мистецтвознавство | |||||
6. Літературна творчість | Українська мова та література | Бондаренко Дарина | 9-А | Соколова Г.П. Юрченко Н.В. | |
ІІ.Мовознавства | 1. Українська мова | Українська мова та література | Шеремет Юлія | 11-Б | Соколова Г.П. Юрченко Н.В. |
2. Російська мова | |||||
3. Китайська мова | |||||
4. Іспанська мова | |||||
5. Англійська мова | Англійська мова | Торгало Анна | 11-Б | Макогін Г.О. | |
6. Німецька мова | |||||
7. Французька мова | |||||
ІІІ.Філософії та Суспільствознавства | 1. Філософія | ||||
2. Соціологія | |||||
3. Правознавство | |||||
4. Теологія, релігієзнавство та історія релігії | |||||
5. Педагогіка | Українська мова та література Українська мова та література | Шамрай Юлія Литвиненко Владислава | 11-А 9-А | Шаблій О.М. Соколова Г.П. Шаблій О.М. Соколова Г.П. | |
6. Журналістика | Українська мова та література | Гавриленко Тетяна | 11-А | Соколова Г.П. Морозова В.А. | |
IV. Історії | 1. Історія України | Історія України | Дорошко Денис | 11-Б | Шамрай О.Г. Родінка Т.М. |
2. Археологія | Історія України | Стрельцов Олександр | 9-А | Шамрай О.Г. Родінка Т.М. | |
3. Історичне краєзнавство | Історія України | Бондарь Дар’я | 11-А | Шамрай О.Г. Войцехівська Є.В. | |
4. Етнологія | Історія України | Бондарь Дар’я | 11-А | Шамрай О.Г. Родінка Т.М | |
5. Всесвітня історія | Історія України | Куліковський Павло | 11-Б | Шамрай О.Г. Родінка Т.М. | |
V. Наук про Землю | 1. Географія та ландшафтознавство | ||||
2. Геологія, геохімія та мінералогія | |||||
3. Кліматологія та метеорологія | |||||
4. Гідрологія | |||||
VІ. Технічних наук | 1. Технологічні процеси та перспективні технології | ||||
2. Електроніка та приладобудування | |||||
3. Матеріалознавство | |||||
4. Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка | |||||
5. Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології | Фізика Фізика | Волошин Богдан Волошин Богдан | 11-А 11-А | Чумаченко О.А. Бойко Н.Ю. Чумаченко О.А. Бойко Н.Ю. | |
6. Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження | |||||
7. Науково-технічна творчість та винахідництво | Фізика | Бухтій Олександр | 10-Б | Єрмоленко В.О. Бойко Н.Ю. | |
VІІ. Комп’ютерних наук | 1. Комп’ютерні системи та мережі | ||||
2. Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем | |||||
3. Технології програмування | |||||
4. Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту | |||||
5. Internet-технології та WEB дизайн | Математика Математика | Іванов Богдан Волошин Богдан | 8-Б 11-А | Чумаченко О.А. Чумаченко В.С. Чумаченко О.А. Ходоровська С.І. | |
6. Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми | Математика | Волошин Богдан | 11-А | Чумаченко О.А. Ходоровська С.І. | |
VIІІ. Математики | 1. Математика | ||||
2. Прикладна математика | |||||
3. Математичне моделювання | |||||
IX. Фізики і астрономії | 1. Теоретична фізика | ||||
2. Експериментальна фізика | |||||
3. Астрономія та астрофізика | |||||
4. Аерофізика та космічні дослідження | |||||
X. Економіки | 1. Економічна теорія та історія економічної думки | Математика Математика | Швець Вячеслав Кулініч Віталій | 10-Б 10-Б | Гетьман Л.І. Гончарик О.Ф. Гетьман Л.І. Гончарик О.Ф. |
2. Мікроекономіка та макроекономіка | Математика Математика | Бугаєнко Лєна Уманська Вікторія | 10-Б 9-Б | Гетьман Л.І. Гончарик О.Ф. Гетьман Л.І. Чумаченко В.С. | |
3. Фінанси, грошовий обіг і кредит | Математика | Москаленко Оксана | 11-Б | Гетьман Л.І. Ходоровська С.І. | |
XI. Хімії та біології | 1. Загальна біологія | ||||
2. Біологія людини | |||||
3. Зоологія, ботаніка | |||||
4. Медицина | |||||
5. Валеологія | |||||
6. Психологія | Біологія | Гапченко Антоніна | 10-Б | Шаблій О.М. Забой О.О. | |
7. Хімія | |||||
ХІI. Екології та аграрних наук | 1. Екологія | Біологія | Бондаренко Анастасія | 10-А | Войцехівська Є.В. Забой О.О. |
2. Охорона довкілля та раціональне природокористування | |||||
3. Агрономія | |||||
4. Ветеринарія та зоотехнія | Біологія | Березенський Назар | 10-А | Забой О.О. | |
5. Лісознавство | Біологія | Покуль Владислава | 10-А | Забой О.О. | |
6. Селекція та генетика |
Коментарi