Про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016-2017 навчальному році

Про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016-2017 навчальному році

II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук:
1 тур (заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт) – з 10 січня по 02 лютого 2017 року.
2 тур (оцінювання навчальних досягнень з базових дисциплін) – 05 лютого 2017 року.
3 тур (захист науково-дослідницьких робіт) – 18, 19 лютого 2017 року.

Кам'янський еколого-економічний ліцей Кам'янської районної ради Черкаської області

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів

Малої академії наук України 2016-2017

Назва відділення

Секція

Базова дисципліна

Учні

Клас

Вчителі

І. Літературознавства, фольклорристики та мистецтвознавства 1. Українська література
2. Світова література Українська мова та література Покуль Владислава 10-Б Соколова Г.П. Римар Л.Я.
3. Російська література
4. Фольклористика
5. Мистецтвознавство
6. Літературна творчість Українська мова та література Бондаренко Дарина 9-А Соколова Г.П. Юрченко Н.В.
ІІ.Мовознавства
1. Українська мова Українська мова та література Шеремет Юлія 11-Б Соколова Г.П. Юрченко Н.В.
2. Російська мова
3. Китайська мова
4. Іспанська мова
5. Англійська мова Англійська мова Торгало Анна 11-Б Макогін Г.О.
6. Німецька мова
7. Французька мова
ІІІ.Філософії та Суспільствознавства 1. Філософія
2. Соціологія
3. Правознавство
4. Теологія, релігієзнавство та історія релігії
5. Педагогіка Українська мова та література
Українська мова та література
Шамрай Юлія
Литвиненко Владислава
11-А
9-А
Шаблій О.М. Соколова Г.П.
Шаблій О.М. Соколова Г.П.
6. Журналістика Українська мова та література Гавриленко Тетяна 11-А Соколова Г.П. Морозова В.А.
IV. Історії 1. Історія України Історія України Дорошко Денис 11-Б Шамрай О.Г. Родінка Т.М.
2. Археологія Історія України Стрельцов Олександр 9-А Шамрай О.Г. Родінка Т.М.
3. Історичне краєзнавство Історія України Бондарь Дар’я 11-А Шамрай О.Г. Войцехівська Є.В.
4. Етнологія Історія України Бондарь Дар’я 11-А Шамрай О.Г. Родінка Т.М
5. Всесвітня історія Історія України Куліковський Павло 11-Б Шамрай О.Г. Родінка Т.М.
V. Наук про Землю 1. Географія та ландшафтознавство
2. Геологія, геохімія та мінералогія
3. Кліматологія та метеорологія
4. Гідрологія
VІ. Технічних наук 1. Технологічні процеси та перспективні технології
2. Електроніка та приладобудування
3. Матеріалознавство
4. Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
5. Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології Фізика
Фізика
Волошин Богдан
Волошин Богдан
11-А
11-А
Чумаченко О.А. Бойко Н.Ю.
Чумаченко О.А. Бойко Н.Ю.
6. Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
7. Науково-технічна творчість та винахідництво Фізика Бухтій Олександр 10-Б Єрмоленко В.О. Бойко Н.Ю.
VІІ. Комп’ютерних наук 1. Комп’ютерні системи та мережі
2. Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
3. Технології програмування
4. Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
5. Internet-технології та WEB дизайн Математика
Математика
Іванов Богдан
Волошин Богдан
8-Б
11-А
Чумаченко О.А. Чумаченко В.С.
Чумаченко О.А. Ходоровська С.І.
6. Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми Математика Волошин Богдан 11-А Чумаченко О.А. Ходоровська С.І.
VIІІ. Математики 1. Математика
2. Прикладна математика
3. Математичне моделювання
IX. Фізики і астрономії 1. Теоретична фізика
2. Експериментальна фізика
3. Астрономія та астрофізика
4. Аерофізика та космічні дослідження
X. Економіки 1. Економічна теорія та історія економічної думки Математика
Математика
Швець Вячеслав
Кулініч Віталій
10-Б
10-Б
Гетьман Л.І. Гончарик О.Ф.
Гетьман Л.І. Гончарик О.Ф.
2. Мікроекономіка та макроекономіка Математика
Математика
Бугаєнко Лєна
Уманська Вікторія
10-Б
9-Б
Гетьман Л.І. Гончарик О.Ф.
Гетьман Л.І. Чумаченко В.С.
3. Фінанси, грошовий обіг і кредит Математика Москаленко Оксана 11-Б Гетьман Л.І. Ходоровська С.І.
XI. Хімії та біології 1. Загальна біологія
2. Біологія людини
3. Зоологія, ботаніка
4. Медицина
5. Валеологія
6. Психологія Біологія Гапченко Антоніна 10-Б Шаблій О.М. Забой О.О.
7. Хімія
ХІI. Екології та аграрних наук 1. Екологія Біологія Бондаренко Анастасія 10-А Войцехівська Є.В. Забой О.О.
2. Охорона довкілля та раціональне природокористування
3. Агрономія
4. Ветеринарія та зоотехнія Біологія Березенський Назар 10-А Забой О.О.
5. Лісознавство Біологія Покуль Владислава 10-А Забой О.О.
6. Селекція та генетика
Кiлькiсть переглядiв: 88

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.