Олімпійці "Камелії"

Кам'янський еколого-економічний ліцей Кам'янської районної ради Черкаської області

Результати районних предметних олімпіад

Хімія

8 клас: Бухтій Олександр Віталійович, 3 місце (вчитель Мельник І.В.)

9 клас: Бондарь Дарія Валеріївна, 1 місце (вчитель Мельник І.В.)

9 клас: Волошин Богдан Олександрович, 2 місце (вчитель Мельник І.В.)

9 клас: Салій Богдан Олександрович, 3 місце (вчитель Мельник І.В.)

11 клас: Дрофа Анна Тарасівна, 2 місце (вчитель Мельник І.В.)

Англійська мова

8 клас: Костенко Олег Євгенійович, 3 місце, (вчитель Касьян С.В.)

9 клас: Шеремет Юлія В'ячеславівна, 2 місце, (вчитель Касьян С.В.)

9 клас: Салій Богдан Олександрович, 2 місце, (вчитель Касьян С.В.)

11 клас: Волошин Юлія Олександрівна, 2 місце, (вчитель Касьян С.В.)

Українська мова і література

8 клас: Домарецька Анна Миколаївна, 2 місце (вчитель Соколова Г.П.)

10 клас: Джулай Анастасія Олександріївна, 1 місце (вчитель Юрченко Н.В.)

11 клас: Волошин Юлія Олександрівна, 1 місце (вчитель Соколова Г.П.)

Астрономія

10 клас: Осінська Наталія Юріївна, 1 місце (вчитель Бойко Н.Ю.)

11 клас: Лисенко Юлія Віталіївна, 1 місце обласної Інтернет-олімпіади (вчитель Бойко Н.Ю.)

Біологія

8 клас: Щербак Денис Юрійович, 1 місце (вчитель Забой О.О.)

8 клас: Бухтій Олександр Віталійович, 2 місце (вчитель Воронова О.В.)

9 клас: Салій Богдан Олександрович, 2 місце (вчитель Забой О.О.)

9 клас: Бондарь Дарія Валеріївна, 3 місце (вчитель Забой О.О.)

10 клас: Сторчак Юлія Вікторівна, 2 місце (вчитель Забой О.О.)

11 клас: Сумленна Наталія Миколаївна, 2 місце (вчитель Забой О.О.)

Географія

9 клас: Бондарь Дарія Валеріївна, 1 місце (вчитель Войцехівська Є.В.)

10 клас: Швець Максим Володимирович, 2 місце (вчитель Войцехівська Є.В.)

Інформатика

10 клас: Конверцев Максим Аркадійович, 2 місце (вчитель Чумаченко О.А.)

11 клас: Лисенко Юлія Віталіївна, 1 місце (вчитель Чумаченко О.А.)

Фізика

8 клас: Бухтій Олександр Віталійович, 1 місце (вчитель Бойко Н.Ю.)

9 клас: Волошин Богдан Олександрович, 1 місце (вчитель Бойко Н.Ю.)

10 клас: Осінська Наталія Юріївна, 1 місце (вчитель Бойко Н.Ю.)

11 клас: Лисенко Юлія Віталіївна, 1 місце (вчитель Бойко Н.Ю.)

Екологія

10 клас: Сторчак Юлія Вікторівна, 1 місце (вчитель Забой О.О.)

10 клас: Вагін Дарина Віталіївна, 2 місце (вчитель Забой О.О.)

11 клас: Онопа Валерія Василівна, 1 місце (вчитель Забой О.О.)

11 клас: Нечиталюк Влада Сергіївна, 2 місце (вчитель Забой О.О.)

Історія

8 клас: Пугач Андрій Сергійович, 1 місце (вчитель Безверха Т.М.)

9 клас: Дорошко Денис Русланович, 3 місце (вчитель Безверха Т.М.)

10 клас: Литвин Катерина Сергіївна, 1 місце (вчитель Безверха Т.М.)

Математика

8 клас: Кулініч Віталій Андрійович, 3 місце (вчитель Гончарик О.Ф.)

9 клас: Бірченко Анна Олександрівна, 2 місце (вчитель Ходоровська С.І.)

10 клас: Джулай Анастасія Олександріївна, 1 місце (вчитель Чумаченко В.С.)

11 клас: Лисенко Юлія Віталіївна, 1 місце (вчитель Чумаченко В.С.)

Економіка

9 клас: Бірченко Анна Олександрівна, 1 місце (вчитель Войцехівська Є.В.),

9 клас: Дорошко Денис Русланович, 2 місце (вчитель Войцехівська Є.В.)

10 клас: Осінська Наталія Юріївна, 1 місце (вчитель Гетьман Л.І.),

10 клас: Джулай Анастасія Олександрівна, 2 місце (вчитель Гетьман Л.І.),

10 клас: Салогуб Оксана Володимирівна, 3 місце (вчитель Гетьман Л.І.).

11 клас: Лисенко Юлія Віталіївна, 1 місце (вчитель Гетьман Л.І.),

11 клас: Коновал Катерина Василівна, 2 місце (вчитель Гетьман Л.І.)

11 клас: Тернова Валерія Костянтинівна, 3 місце (вчитель Гетьман Л.І.).


Графік проведення обласних олімпіад


11 січня, Астрономія (09.00-13.00)
12 січня, Хімія (09.00-13.00)
13 січня, Географія (09.00. –13.00)
14 січня, Екологія (09.00-13.00)
15 січня, Фізика (09.00-14.00)
16 січня, Українська мова і література (09.00-13.00)
17-18 січня, Англійська мова (09.00-16.00)
19 січня, Історія (09.00-13.00)
20 січня, Інформатика (09.00-14.00)
Відповідно до листа МОН, Біологія (09.00-13.00)
18 і 24 січня. Математика (09.00-13.00)

25 cічня, Економіка

31 січня, Інформаційні технології

Готуємось до олімпіад з економіки та інформаційних технологій

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ №1476 від 16.12.2014

Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки, інформаційних технологій у 2014/2015 навчальному році

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за № 1318/20056, з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

НАКАЗУЮ:

Провести Всеукраїнські учнівські олімпіади з економіки, інформаційних технологій у 2014/2015 навчальному році (далі – Всеукраїнські учнівські олімпіади) серед учнів 10, 11 класів.

Міністр С.М.Квіт

Районні олімпіади

17 січня, Економіка

22 січня, Інформаційні технології

Кiлькiсть переглядiв: 356

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.